Wyszukiwarka
w artykułach w katalogu
Znajdujesz się w dziale: Strona główna / O firmie / Obsługa klienta

Obsługa klienta

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie ludzi, którzy stanowią potencjał naszej firmy ściśle współpracujemy z naszymi partnerami dostosowując naszą ofertę do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta. Zrealizowaliśmy szereg projektów mających na celu z jednej strony ułatwienie współpracy z naszą firmą z drugiej zaś jak najszersze wsparcie techniczne, logistyczne i marketingowe.

Zadaniem doradców technicznych jest pomoc naszym partnerom we wszelkich sprawach, począwszy od pomocy w doborze asortymentu na regał wystawienniczy, przez pomoc w sporządzaniu zamówienia, a  na szkoleniu i przeprowadzaniu pokazów kończąc.


Korzystając z naszej infolinii uzyskają Państwo kompetentne i wyczerpujące informacje o produktach i ich zastosowaniach. Jest to również niezwykle prosty sposób zamawiania towaru i załatwiania wszelkich spraw związanych ze sprzedażą.
 

Serwis internetowy pozwala na szybki dostęp do informacji technicznych o naszych produktach , cenach i aktualnych promocjach. Po zalogowaniu do systemu nasi stali partnerzy uzyskują także dostęp do interfejsu zamówień dostępnego 24 godziny na dobę (wraz z informacją o stanie realizacji zamówienia i numerze listu przewozowego w przypadku dostawy spedycją) oraz wszelkich informacji handlowych, finansowych i magazynowych.

Oprogramowanie: HYDRAPORTAL Projekt i realizacja: BLUO.PL