Wyszukiwarka
w artykułach w katalogu
Znajdujesz się w dziale: Strona główna / O firmie / Standardy bezpieczeństwa / najwyższa jakość produktów

Standardy bezpieczeństwa / najwyższa jakość produktów

Trutek Fasteners wdrożył kompleksowy system zarządzania jakością ISO 9001 certyfikowany przez Brytyjskie stowarzyszenie CQS (Certified Quality Systems). System ten obejmuje cały zakres działalności naszej firmy począwszy od logistyki zamówień a na obsłudze gwarancyjnej i serwisowej kończąc. Nasze produkty podlegają surowym i wyśrubowanym kontrolom jakości, które zapewniają najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów są liczne certyfikaty i atesty przyznane przez europejskie i polskie instytuty badawcze.

 

 

Bezpieczeństwo

  • Niezawodne, trwałe i bezpieczne urządzenia
    Narzędzia są projektowane, tak aby połączyć niezawodność, bezpieczeństwo i prostotę budowy. Osadzaki firmy Trutek zostały zaprojektowane z uwzględnieniem zaleceń ergonomii, zapewniając maksymalny komfort i efektywność pracy.
  • Pewność – przetestowane i sprawdzone rozwiązania
    Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji zamocowań dla budownictwa powoduje, że proponujemy naszym partnerom trwałe i niezawodne rozwiązania sprawdzone w inwestycjach na całym świecie.
  • Najwyższa jakość produktów – aprobaty, certyfikaty i badania
    Nasze produkty podlegają surowym i wymagającym kontrolom jakości, które zapewniają najwyższą  jakość produktów i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Potwierdzeniem są liczne atesty i aprobaty techniczne.

 

Oprogramowanie: HYDRAPORTAL Projekt i realizacja: BLUO.PL