Wyszukiwarka
w artykułach w katalogu
Znajdujesz się w dziale: Strona główna / Program partnerski / Dlaczego warto

Dlaczego warto

"Program partnerski" ma na celu wspieranie Uczestników programu w zakresie rozwijania sprzedaży towarów oferowanych przez Trutek POLSKA.

 

Poprzez szeroki asortyment produktów oraz bardzo atrakcyjny system upustów, chcemy przyczynić się do podniesienia atrakcyjności oferty naszych Partnerów i powiększenia osiąganych zysków.

 

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie ludzi, którzy stanowią największy potencjał naszej firmy, chcemy ściśle współpracować z naszymi Partnerami dostosowując naszą ofertę do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta.

 

Trutek Fasteners - wdrożył kompleksowy system zarządzania jakością ISO 9001 certyfikowany przez Brytyjskie Stowarzyszenie CQS (Certified Quality Systems). System ten obejmuje cały zakres działalności naszej firmy począwszy od logistyki zamówień a na obsłudze gwarancyjnej i serwisowej kończąc.

 

Nasze produkty podlegają surowym i wyśrubowanym kontrolom jakości, które zapewniają najwyższą jakość i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

 

Oferujemy produkty najwyższej jakości pozwalające konkurować z produktami firm takich jak Hilti czy Fischer - (z aprobatami i certyfikatami) w szerokim asortymencie i konkurencyjnej cenie.

 

 Dlaczego warto podpisać umowę o współpracy:

 

 

 

 Korzyści z korzystania z "Portalu zamówień":

 

Oprogramowanie: HYDRAPORTAL Projekt i realizacja: BLUO.PL