Wyszukiwarka
w artykułach w katalogu

Elektronarzędzia Koreańskiej firmy Keyang

      Nasza oferta została poszerzona o nową grupę produktową jaką są Profesjonalne Elektronarzędzia firmy Keyang.

 
     Keyang jest koreańską firmą, która nieprzerwanie od 25 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości narzędzi elektrycznych oraz silników prądu stałego. Obecnie rozpoczyna szeroko zakrojoną ekspansję na Europę w zgodzie z wzorcami wyznaczonymi przez marki takie jak: Samsung, LG, Hyundai czy Kia. Keyang Polska to całkowicie nowa nazwa na rodzimym rynku wśród firm oferujących profesjonalne elektronarzędzia dla szeroko rozumianej branży budowlanej. Ci z Państwa którzy w styczniu odwiedzili poznańskie targi BUDMA mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy część oferowanych przez KEYANG produktów przeznaczonych na rynek europejski.
 
     Oferowany program składa się z narzędzi akumulatorowych i sieciowych takich jak: wiertarki, wiertarko-wkrętarki, wkrętarki udarowe, klucze udarowe, ręczne pilarki tarczowe, młoty udarowe i udarowo-obrotowe, wiertarki udarowe, szlifierki kontowe, polerki itp. Obejmuje zakres napięć od 10.8V, poprzez 14.4V,18V do 36V dla młota udarowo-obrotowego. Wszystkie elektronarzędzia produkowane są z użyciem najnowocześniejszych technologii i w najwyższej klasie jakości.
 
Zakłady produkcyjne w Korei należą do najbardziej zaawansowanych technologicznie w całej branży. Podobnie jak centrum badawczo-rozwojowe, gdzie wdrożono agresywny program mający na celu stałe unowocześnianie obecnie produkowanych narzędzi oraz opracowywanie „narzędzi przyszłości”.
 
Głównym celem dla Keyang jest zadowolenie klientów i użytkowników. Skierowany do nich bogaty program marketingowy w postaci pokazów, dni otwartych oraz szkoleń daje możliwość przetestowania każdego rodzaju narzędzia oraz zaczerpnięcia informacji z pierwszej ręki.
 
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 
Katalog produktów firmy Keyang
Cennik Keyang Polska
 
Oprogramowanie: HYDRAPORTAL Projekt i realizacja: BLUO.PL